33 Albion Street,
London SE16 7JG,
United Kingdom



Keittiö (majoitus ja sauna) puh. +44 20 7237 4668
Toimisto (papit ja hallintosihteeri) puh. +44 20 7237 1261
Toimisto (sosiaalikuraattori) puh. +44 20 7237 4100
Hätäpuhelin 07762-051768
Faksi +44 20 7237 1245
Sähköposti: lontoo@merimieskirkko.fi
Matkapuhelimet



pastori, kirkon johtaja
Tapani Rantala, tapani.rantala@merimieskirkko.fi

pastori
Ulla Kosonen, ulla.kosonen@merimieskirkko.fi

hallintosihteeri
Ulla-Maija Cronin, ulla-maija.cronin@merimieskirkko.fi

sosiaalikuraattori
Leena Miettinen, leena.miettinen@merimieskirkko.fi

emäntä
Mari Suomalainen, mari.suomalainen@merimieskirkko.fi
Äitiyslomalla 1.7.2002 lähtien. Palaa töihin syksyllä 2003.

Sijaisena Marko Mälkiä

2. emäntä
Leena Naumanen

vuosivapaaehtoinen
Markku Arokanto, markkuarokanto@hotmail.com

kiinteistöassistentti
Jukka Tasanen, jukkatasanen@hotmail.com




matkapuhelimet

Tapani Rantala +44 7768 870614
Ulla Kosonen +44 7976 521105
Leena Miettinen +44 7973 224258
Jukka Tasanen +44 7968 012425